Publikacje nauczycieli

• Zabawy integracyjne, konkursy i zagadki w 3-latkach. Przedszkolaki poznawały kocie zwyczaje. Przy wspólnej zabawie naśladowały zachowanie kotków. Podawały tytuły bajek, z których pochodzą ilustracje różnych kotków...

2018-02-17, 22:05 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 25 stycznia odbył się bal karnawałowy, dla niektórych przedszkolaków pierwszy dla innych drugi lub kolejny. Wszyscy w przebraniach, kolorowych, bajkowych, strasznych albo zabawnych zaprezentowali się podczas grupowego korowodu na środku sali oklaskiwani przez pozostałych przedszkolaków. Były konkursy, tańce w parach, tańce grupowe, dowolne i słodki

2018-02-17, 22:05 julia bort
  • "Dzisiaj mamy walentynki - święto chłopca i dziewczynki" Wesołe zabawy z okazji walentynek w grupie 3-latków. Przedszkolaki wykonywały serduszka dla bliskiej osoby.

2018-02-17, 21:59 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 13 lutego w Samorządowym Przedszkolu w Izbicy odbyła się zabawa choinkowa.Przepiękne stroje karnawałowe, super skoczna muzyka i słodki poczęstunek..ale była zabawa!!

2018-02-17, 21:50 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 21 i 22 stycznia swoje święto obchodzą wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie. Z tej okazji nasi przedszkolacy zaprosili swoje babcie i dziadków pod koniec stycznia do przedszkola. Dzieci z każdej grupy wiekowej zaprezentowały przygotowany program artystyczny: piosenki, wiersze, przedstawienie kukiełkowe, przedstawienie świąteczne, teatr cieni lub teatr po śląsku.

2018-02-17, 19:17 julia bort
  • Nasze starszaki biorą udział w Ogólnopolskim Programie Uczymy dzieci programować i Kodowanie na dywanie.

2018-02-17, 19:02 Renata Pala
  • Grupa Pszczółki bardzo lubi eksperymentować i dziś na zajęciach wytworzyła swój śnieg.

2018-02-17, 18:47 Magdalena Musiał
  • W ostatnim tygodniu dzieci poznawały Kosmos. Dowiadywały się wielu ciekawych rzeczy o planetach, słońcu, gwiazdkach, kometach i księżycu a nawet ufoludkach. Podsumowaniem tych działań było wspólne wykonanie rakiety kosmicznej. A to fotoreportaż z ich działań.

2018-02-17, 18:16 Elżbieta Jasińska
  • Kolejne spotkanie z cyklu "Rodzice czytają dzieciom" uświetniła swoją obecnością mamusia Karolinki. Dzięki niej dzieciaki poznały kolejną wersję bajki o "Królewnie Śnieżce" oraz o "Czerwonym Kapturku". Bardzo dziękujemy!!!

2018-02-17, 17:43 Elżbieta Jasińska
  • Taniec na gazecie, zabawa "klej", serduszkowe puzzle, malowanie balonów oraz tańce i konkursy to niektóre z atrakcji jakich doświadczyliśmy podczas zabawy walentynkowej. Nie zabrakło również życzeń walentynkowych oraz laurek dla ulubionych kolegów i koleżanek. zdjęcia

2018-02-17, 17:00 Marlena Rostecka
Wyświetl