Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

ROK PRZEDSZKOLNY 2011/ 2012


Zoo – ciekawe miejsce dla takich poszukiwaczy przygód, jak my! I tyle pytań się nasuwa po drodze...
ZDJĘCIA


Mogliśmy także zobaczyć Kraków na żywo dzięki wycieczce zorganizowanej przez nasze kochane Panie nauczycielki – warto było pojechać i nawet smok nie był taki groźny, jak w legendzie;)
ZDJĘCIA


Dzień Rodziny, Familiada – jak kto woli – tak czy siak było pięknie!!!
Krakowskie stroje, krakowskie piosenki i legendy, a nawet przedstawienia zorganizowane przez naszych kochanych rodziców!! – oni to mają pomysły;)
Ale jak by nie patrzeć to i tak najbardziej rozczulają przedszkolaki i ich swoboda i naturalność;)
ZDJĘCIA


Kot... przyjaciel, odwiedził maluszki wraz ze swym opiekunem. Ależ było dużo radości z takiego gościa. A dzieci dużo już o nim wiedzą, jak się nim zajmować i czego nie lubi i jakie ma zwyczaje...
ZDJĘCIA


Absolwentka technikum weterynaryjnego odwiedziła nas i poprowadziła zajęcia o zwierzakach. Zaprosiła nas w podróż... Dzięki jej pomysłom czuliśmy się, jak na prawdziwej sawannie.
ZDJĘCIA


„Cała Polska czyta dzieciom” - tatuś Wiktorii z grupy trzylatków przyszedł poczytać koleżankom i kolegom swojej córuni. Byliśmy zaszczyceni... Zachęcamy innych Tatusiów i Mamusie do takich przedsięwzięć... Będzie nam bardzo miło!
ZDJĘCIA


Często odwiedzają nas grupy teatralne i wystawiają przedstawienia. Każde jest inne i każde z morałem, pięknymi dekoracjami i strojami. Warto uczestniczyć...
ZDJĘCIA


Ciekawe teraz kto rozpozna nasze dzieci w tych pięknych strojach??? Będzie mały kłopot, bo na Balu Karnawałowym było kolorowo, bajkowo...!!!
ZDJĘCIA


Dzień Babci i Dziadka... to ważne dni. W Przedszkolu również zostały uczczone. Tańce, hulanki, konkursy, biesiada...
ZDJĘCIA


Starsze dzieci także się pięknie prezentowały na jasełkach, a właściwie to na koncercie Bożonarodzeniowym! To prawdziwi artyści!
ZDJĘCIA


Jasełka u Maluszków
Bombeczki pięknie się prezentowały na tle nocnej dekoracji. Aniołki opiekowały się Jezuskiem, a wszyscy pięknie tańczyli, śpiewali i zachwycali! Rodzice znów stanęli na wysokości zadania, bo jak święta to musi być obficie zastawiony stół. Słodkościom nie było końca... Teraz wiemy po kim dzieci mają te ukryte talenty;)
ZDJĘCIA


„Strój czerwony, siwa broda... To Mikołaj tam się chowa!!!”
5 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj! Byliśmy bardzo podekscytowani i trochę przejęci jego wizytą, ale na szczęście pobawił się z nami i wszystko stało się prostsze. Siedzieliśmy nawet na jego kolanach, co zostało uwiecznione na zdjęciach...
ZDJĘCIA


18. listopada 2011 r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka! „Jestem dzielnym Przedszkolakiem” – to hasło przyświeca nam od września i ...chyba się udało;) Wszystkie dzieci są już dzielne i nie płaczą!!!
ZDJĘCIA


Na dobry początek nowego roku: NIESPODZIANKA dla dzieci!
ZDJĘCIA

Relacja 2013-10-26, 19:46 | autor: Przedszkole Dojazdów
Przedszkolowo.pl logo