Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

INFORMACJA DOTYCZĄCA OTWARCIA PRZEDSZKOLA

Informujemy, iż od 11 maja 2020 r. wznawiamy działalność Przedszkola "Wesoła Gromadka".
Zgodnie z wytycznymi pierwszeństwo uzyskują dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkujących i realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Rodzicu, posyłając dziecko zapoznaj się obowiązującymi procedurami.
Zainteresowanych Rodziców prosimy o zapoznanie się z procedurami, pobranie i uzupełnienie oświadczeń. Podpisane oświadczenia prosimy dostarczyć do Przedszkola w terminie do 7 maja 2020 r, tj. czwartek, do skrzynki umieszczonej na bramie przy Przedszkolu. Na zgłoszenia od Państwa czekamy do godziny 12:00. Lista dzieci zakwalifikowanych na zajęcia opiekuńcze zostanie podana do informacji w piątek, 8 maja do godziny 12:00.
Karta zapisu dziecka i procedura dostępna w załączniku:)
Monika Spyrka
Komunikat 2020-05-04, 15:11 | autor: Przedszkole Dojazdów