Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Przedszkolaki z wizytą w szkole

Dla sporej części naszych przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość, 8 marca dzieci z grupy V i VI odwiedziły Szkołę Podstawową w Kocmyrzowie . Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak wygląda sala lekcyjna, sala komputerowa , sala gimnastyczna oraz wziąć udział w zajęciach sportowych , prowadzonych przez nauczycieli pracujących w Szkole. Przedszkolaki po krótkiej rozgrzewce na Sali gimnastycznej przystąpiły do zajęć sportowych. Dzieci pokonywały tor przeszkód, tańczyły a na zakończenie śpiewały. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu! Za bardzo miłe przyjęcie bardzo dziękujemy. Zarówno szkoła jak i zajęcia wywarły na wszystkich ogromne wrażenia. To bardzo ważne zwłaszcza że niektórzy nasi podopieczni też wkrótce zostaną pierwszoklasistami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć klikając TUTAJ
oraz filmiku - KLIK

Relacja 2017-03-21, 14:45 | autor: Przedszkole Dojazdów