Osiągnięcia

W naszej pracy staramy się rozwijać zdolności i zainteresowania przedszkolaków, także przez udział w różnych konkursach.
W ostatnim czasie dzieci odniosły wiele sukcesów, oto niektóre z nich:

szlaczek

ROK SZKOLNY 2012/2013

„Polska w obrazkach” - konkurs plastyczny
Konkurs zorganizowany został w miesiącu kwietniu i dotyczył najciekawszych i najpiękniejszych zakątków naszego kraju zwiedzanych
i odwiedzanych przez dzieci i ich rodziców.
Tematem prac mogły być mniej lub bardziej znane zabytki lub inne obiekty architektury polskiej, technika prac była dowolna a prace wykonane wspólnie z rodzicami.
Do udziału w konkursie zaproszono również kolegów i koleżanki z Przedszkola nr 63 w Wadowie i Luboczy.
Wpłynęło 5 prac konkursowych. Oceny prac dokonała komisja składająca się z pracowników naszego przedszkola, która postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników i ich prace:
I miejsce - Karolinka Słowik lat 5 - Przedszkole w Luboczy
II miejsce - Jonasz Pająk lat 6 - Przedszkole w Dojazdowie
III miejsce - Eryk Rutka-Gliksman lat 6 - Przedszkole w Luboczy
Wyróżnienia : Agnieszka Śliwa - lat 5 (Przedszkole w Dojazdowie) oraz Martynka Sałata - lat 6 (Przedszkole w Luboczy)

MALUSZKI wzięły udział w kilku ogólnopolskich konkursach plastycznych o tematyce wiosennej. Dzięki przygotowanym wspólnie z nauczycielem pracom, zdobyły nagrody w dwóch konkursach zajmując dwa razy II miejsce!!! Laureaci to Cyryl Kuźniar i Anna Żmuda

GRUPA CZTEROLATKÓW:
  • Grupowa praca plastyczno – techniczna Pt. „Lajkonik” autorstwa Nadii B. Wiktorii K. Jasia T. Mai K. Zuzi K.) zdobyła nagrodę w konkursie Pt. „Sztuka Ludowa Małopolski” organizowanym przez Centrum młodzieży im. Dr H. Jordana w Krakowie. Dzieci dnia 15. 04. 2013 uczestniczyły w uroczystym rozdaniu nagród oraz w pokazie bajek ludowych.
  • Praca plastyczna (autorstwa Nadii B. Wiktorii K.) zdobyła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem „Z legendą po Polsce” zorganizowanym przez Przedszkole Wesoła Gromadka w Krotoszynie.
  • 24. 04. 2013 w D. K. Aneks w Łuczanowicach odbył się konkurs recytatorski z cyklu „Mój świat – w krainie wierszy Tuwima”. W konkursie uczestniczyło 10 dzieci (Paweł i Łukasz A. Amelka G. Marysia K. Julia W. Nadia B. Klaudia G. Kasia F. Wiktoria K. Tymoteusz P.)

Wśród nagrodzonych znalazły się:
I miejsce: Wiktoria K. Wiersz Pt. „Grześ”
III miejsce: Tymoteusz P. wiersz Pt. „Okulary”
Wyróżnienia: Łukasz i Paweł A. – wiersz Pt. „Skakanka”
Julia W. Klaudia G. Nadia B. – wiersz Pt. „Warzywa”

szlaczek

ROK SZKOLNY 2011/2012

Dzieci z naszego Przedszkola brały udział w Konkursie twórczości Janusza Korczaka i Józefa Ignacego Kraszewskiego. Wśród wielu nagrodzonych znaleźli się Jonasz Pająk, Zosia Nieroda, Ewa Zębala, Sara Siudek, Wiktor Nowak.

Instytut Badań Edukacyjnych realizował projekt systemowy pt. „Badanie jakości i efektywności edukacji oraz instytucjonalizacja zaplecza badawczego”. Nasze Przedszkole wzięło udział w jednym z jego etapów: „Konstrukcja Testu Umiejętności na Starcie Szkolnym”. Nasza placówka wypadła nadzwyczaj dobrze na tle obliczeń dotyczących innych badanych grup. Gratulujemy!!!

/images?q=tbn:ANd9GcRBBVR3pOncSs0YuGaV6Zk1M3oKQNiy0Lo1SoDAClF5RBveen6zlg